Free Shipping over 100 € for EU countries . Nakupujte tu

Daruj radosť

Vitajte vo svete srdečných darčekov! Najlepšie darčeky sú tie, ktoré umožňujú vašim blízkym vybrať si presne to, čo chcú. Preto ponúkame rad digitálnych darčekových kariet, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyčarili úsmev na každej tvári.

Ako to funguje:

  1. Vyberte si sumu: Ponúkame digitálne darčekové karty v troch hodnotách: 25 €, 50 € a 100 €. Jednoducho si vyberte sumu, ktorá vám vyhovuje.

  2. Prispôsobte si svoju kartu: V pokladni v poznámke pri objednávaní napíšte vašu správu. Povedzte nám, čo by ste chceli na darčekovú kartu napísať, akýkoľvek špeciálny odkaz alebo očakávania, a my urobíme všetko pre to, aby bola jedinečná.

  3. Vaša e-darčeková karta sa pripravuje: Po dokončení objednávky vám vytvoríme personalizovanú darčekovú kartu. Dostanete e-mail s exkluzívnym kódom darčekovej karty, ktorý môžete zdieľať so svojím blízkym.

  4. Šírte radosť: Darujte blízkej osobe darčekovú kartu PROSA.

Podmienky používania:

  1. Naše elektronické darčekové karty sú výlučne digitálne a budú vám doručené na e-mail. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte sa obrátiť na našu zákaznícku podporu.

  2. Nezabudnite, že zľavový kód na darčekovú kartu možno uplatniť len na nákupy v hodnote rovnajúcej sa alebo vyššej ako je suma darčekovej karty. Nie je možné rozdeliť sumu karty na viac transakcií ani ju vymeniť za hotovosť.

  3. Darčeková karta je platná 1 rok od dátumu nákupu.

  4. Darčekové karty je možné vrátiť do 40 dní od zakúpenia. V tejto lehote vám môžeme danú sumu poslať späť na váš bankový účet. Náš bankový účet je vedený v eurách a my vám pošleme späť presnú sumu bez úpravy výmenného kurzu vašej banky.

E-Gift Card
25.00 - 100.00