Doprava zdarma nad 60 € CZ/SK . Nakupujte teraz

🩵 CYBER MONDAY 🩵 -30% ! Použi kód CYBERMONDAY

Urban Vibes, Artistic Minds.

Naše Poslanie

Naším poslaním v spoločnosti PROSA je spájať umelecké inovácie s mestským povedomím a nanovo definovať módu ako plátno pre sebavyjadrenie. Snažíme sa vytvárať jedinečnú kolekciu vysokokvalitných a udržateľných výrobkov, ktoré prekonávajú trendy a stelesňujú individualitu. Tým, že ponúkame obmedzený sortiment starostlivo spracovaných výrobkov, uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou a vedome sa rozhodujeme nezanechať za sebou žiadnu stopu.

Naša Vízia

Predstavujeme si svet, v ktorom je móda odrazom umeleckej podstaty a udržateľných hodnôt. Cieľom spoločnosti PROSA je byť priekopníkom tejto transformácie a inšpirovať posun smerom k uvedomelej spotrebe a tvorivosti. Naše kolekcie obsahujú charakteristické kúsky, z ktorých každý rozpráva iný príbeh. Naše premyslené kolekcie sú navrhnuté tak, aby nielen inšpirovali, ale aj vyzývali ku kombinovaniu, čo umožňuje vytvoriť si vlastný štýl. Vytvárame módu, ktorá oslavuje individualitu a sebavyjadrenie.

"It's all about embracing your uniqueness and wearing how you feel, unapologetically."

Silvia Ďurovcová, CEO

História

Silvia Ďurovcová

Zakladateľka spoločnosti PROSA, Tvorca, Hlavný umelec

Silvia Ďurovcová, slovenská maliarka, zaujala divákov svojou tvorbou na samostatných a skupinových výstavách na Slovensku, v Českej republike a Estónsku. Hoci abstraktné maľby neboli vždy súčasťou jej umeleckej cesty, jej tvorba sa vyvíjala, keď čerpala inšpiráciu zo snových tém. Silviina pestrá paletu a farebné kompozície s použitím akrylových farieb, olejov, pastelov a sprejov sú poznávacím znakom jej minulých prác.

Silviin tvorivý duch ju priviedol k založeniu značky PROSA. Ako hlavná výtvarníčka a tvorkyňa vnáša svoje charakteristické umelecké myslenie do každého módneho kúsku. Toto plynulé spojenie umenia a módy predstavuje jej odhodlanie k inovatívnemu sebavyjadreniu a kolekcie značky PROSA sú pokračovaním jej umeleckej vízie.

Prémiové materiály pre váš šatník

Materiály

V spoločnosti PROSA veríme v silu etickej módy a jej pozitívny vplyv na našu planétu. Naše odhodlanie spočíva vo využívaní materiálov, ktoré sú nielen príkladom najvyššej kvality, ale majú aj vlastnosti šetrné k životnému prostrediu.

Sme hrdí na to, že sa snažíme získavať materiály z miestnych zdrojov, pričom osobitný dôraz kladieme na Slovensko, Českú republiku, ako aj na ďalšie krajiny Európskej únie. Tento prístup nielenže podporuje miestnu ekonomiku, ale tiež znižuje uhlíkovú stopu spojenú s prepravou.

Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou a dodržiavame zásady etickej módy. Zameriavame sa na vytváranie menšieho počtu starostlivo spracovaných kúskov, ktoré neobsahujú pesticídy a chemikálie a nikdy neboli testované na zvieratách.

Own Your Style, Own Your Voice.